День Перемоги. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

День Перемоги.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

9 травня День Перемоги – наше спільне свято зі сльозами на очах. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. Наше покоління у довічному боргу перед загиблими і тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

На обслуговуванні в територіальному центрі перебуває 271 ветеран війни, серед них: 218 учасників війни, 40 інвалідів Великої Вітчизняної війни, 13 учасників бойових дій.
Ми поправу гордимося вами, бо саме ви зробили надзвичайно вагомий внесок у спільну перемогу, переконливо увійшовши в історію, як одна з націй-переможниць.

Тому сьогодні нам – нащадкам славних ветеранів та бійців-повстанців потрібно бути єдиними, сильними та мудрими заради збереження так очікуваного суспільством миру.

З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у Другій Світовій війні в територіальному центрі відбувся святковий концерт за участю народного аматорського хору: "Ветеранів війни та праці".

Розпочалась святкова програма зі звернення до присутніх директора територіального центру Світлани Носок: " У день славної Перемоги складаємо щиру подяку усім вам, дорогі ветерани. За здобуту незалежність нашої Вітчизни, за те, що ви і сьогодні своєю невтомною працею та життєвим досвідом допомагаєте у розбудові України та вихованні молодого покоління. Здоров’я вам міцного ще на багато років, бадьорості та наснаги! Ми будемо гідними нащадками того великого покоління"