Осучаснення знань людей поважного віку. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Осучаснення знань людей поважного віку.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як допомогти людям поважного віку адаптуватися до стрімкого розвитку сучасної технологічної еволюції? Чи знають пенсіонери про способи взаємодії з місцевою владою?

Дані питання обговорювалися під час круглого столу проведеного ГО "Чернігів Європейський" в рамках реалізації проекту "Єднання поколінь на користь громади" , який відвідали директори та фахівці територіальних центрів Деснянської та Новозаводської у місті Чернігові рад.

Присутні (представники громадських організацій, державних установ, що опікуються людьми поважного віку, активні пенсіонери) мали можливість ознайомитись з результатами дослідження: "Посилення участі людей поважного віку в процесах прийняття рішень та розвитку громади", яке відбулось попередньо в 7 містах України (Вінниця, Львів, Чернігів, Миргород, Мелітополь, Суми та Черкаси) та навчальною програмою для людей поважного віку, яка вже є дієвою в місті Полтава.

Разом дійшли висновку, що програма є необхідною та корисною, адже вона спрямована на навчання протягом життя, що є необхідним для нашого суспільства, так як Україна входить до 30 найстаріших країн світу.

Чекаємо на підтримку місцевої влади в процесі запровадження даного навчального продукту в Чернігові .