Осучаснення знань людей поважного віку. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   


Осучаснення знань людей поважного віку.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як допомогти людям поважного віку адаптуватися до стрімкого розвитку сучасної технологічної еволюції? Чи знають пенсіонери про способи взаємодії з місцевою владою?

Дані питання обговорювалися під час круглого столу проведеного ГО "Чернігів Європейський" в рамках реалізації проекту "Єднання поколінь на користь громади" , який відвідали директори та фахівці територіальних центрів Деснянської та Новозаводської у місті Чернігові рад.

Присутні (представники громадських організацій, державних установ, що опікуються людьми поважного віку, активні пенсіонери) мали можливість ознайомитись з результатами дослідження: "Посилення участі людей поважного віку в процесах прийняття рішень та розвитку громади", яке відбулось попередньо в 7 містах України (Вінниця, Львів, Чернігів, Миргород, Мелітополь, Суми та Черкаси) та навчальною програмою для людей поважного віку, яка вже є дієвою в місті Полтава.

Разом дійшли висновку, що програма є необхідною та корисною, адже вона спрямована на навчання протягом життя, що є необхідним для нашого суспільства, так як Україна входить до 30 найстаріших країн світу.

Чекаємо на підтримку місцевої влади в процесі запровадження даного навчального продукту в Чернігові .

Прочитано 41 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua