26 грудня 2017 року в територіальному центрі відбулось Новорічне дійство, яке підготували працівники та підопічні центру. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В цей день з солодощами до нас завітав Дід Мороз зі Снігуркою, Снігова Королева з Зимою, Солоха з чортом, Баба Яга, собака та багато інших казкових героїв. Поринувши у дитинство присутні водили хороводи, грали в ігри, співали та розважалися, адже Новий Рік найбільш очікуване із свят, яке викликає приємне хвилювання і передчуття дива навіть у найбільшого скептика.
З наступаючими святами підопічних привітали директор територіального центру Носок Світлана Іванівна та голова Деснянської районної у місті Чернігові ради Грецький Володимир Миколайович.

Щира вдячність всім хто приймав участь в організації та проведенні святкових заходів.

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров'я, сміх і радість принесе,

Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє!