Мелодійні голоси нашого пісемного ансамблю "Сузіря" прозвучали і в столиці. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Мелодійні голоси нашого пісемного ансамблю "Сузіря" прозвучали і в столиці.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Мелодійні голоси нашого пісемного ансамблю "Сузіря" прозвучали і в столиці.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та з метою розвитку художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності серед громадян похилого віку, 4 жовтня 2017 року, в приміщенні актового залу Центру культури і мистецтв Дніпровського району (вул. Алма-Атинська, 109, м. Київ), Міністерством соціальної політики України спільно з Дніпровською районною у місті Києві державною адміністрацією було проведено пісенний конкурс «З любов’ю до життя».

Чернігівщину на даному пісенному конкурсі представляв Ансамбль «Сузір’я» від територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Як результат участі – ІІ МІСЦЕ, - ДИПЛОМ, ПОДЯКА, КУБОК.

Привітати з перемогою наш чудовий колектив до територіального центру завітали заступник голови Деснянської районної у місті Чернігові ради та керуючий справами виконкому.

Щира вдячність художньому керівнику ансамблю "Сузіря" Шевченко Миколі Івановичу та прекрасним жінкам за їх талант, їхні голоси та вроду.

1 Верховна Рада

2 Президент