Концерт до Міжнародного дня людей похилого віку. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Концерт до Міжнародного дня людей похилого віку.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей поважного віку 2 жовтня 2017 року в приміщенні 31 гімназії відбувся святковий концерт за участю школярів та підопічних центру. Вже традиційно святковий концерт розпочався з привітань директора територіального центру Носок Світлани Іванівни.

Як це чудово коли на сцені зустрічаються два покоління для того, щоб порадувати присутніх своїми творчими виступами. Святковий настрій та посмішки на вустах літніх людей цьому підтвердження.

Потрібно відзначити, що ставлення до літніх людей і взагалі сприйняття віку з кожним роком змінюється. Пенсія вже не сприймається як трагедія, а скоріше як нові можливості, адже зявляється більше вільного часу для реалізації талантів і наші підопічні тому приклад.

Висловлюємо щирі слова вдячності виконуючій обовязки директора гімназії №31 Овчаренко Вікторії Станіславівні за надане приміщення актового залу.

1 Верховна Рада

2 Президент