Хто має право на безкоштовну первинну/вторинну допомогу? Які послуги можна отримати у нотаріуса? Як оформити спадщину та скласти заповіт? — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кваліфіковану відповідь на питання юридичного змісту, 5 травня 2018 року, отримали підопічні та працівники територіального центру, під час зустрічі з начальником головного управління юстиції Третьяком Олегом Миколайовичем, фахівцями відділу нотаріату та представником головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області.

Подібні зустрічі проводяться в рамках просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», який реалізується Міністерством юстиції України, з метою підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.