Фітотерапія для підопічних. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Фітотерапія для підопічних.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Фіточай – це чай з листя, квіток і плодів лісових, лугових і садових рослин. Це один з найдавніших лікувальних засобів. Фіточай допомагає відновити сили, підвищує імунітет і життєвий тонус. Фіточаї широко застосовуються в фітотерапії при лікуванні багатьох хвороб. Крім лікувальних властивостей, фіточаї володіють тонким і вишуканим ароматом, приємним смаком. Тому, підопічні територіального центру насолоджуються фіточаєм із великим задоволенням .

Прекрасні хвилини, проведені за чашкою чаю, можуть створити прекрасний життєвий настрій і надовго підняти вам настрій. Треба тільки правильно підготуватися до цього ритуалу, і повністю розчинитися у відчуттях, що хвилюють. Смачного!

1 Верховна Рада

2 Президент