Душею молоді та здорові! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Душею молоді та здорові!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У територіальному центрі соціального обслуговування діє три відділення. Одне з них відділення денного перебування, яке займається соціальною реабілітацією людей похилого віку та інвалідів.

Усміхнені, веселі та енергійні. З таким позитивним настроєм проходить заняття «групи здоров’я» підопічних Деснянського територіального центру соціального обслуговування.

Заняття аеробікою проводиться щовівторка.  На кожному занятті з фітнесу присутня сестра медична, яка слідкує за станом здоров’я пенсіонерок. Перед та після тренування медсестра вимірює тиск відвідувачам занять. Жінки в захваті від тренувань і розповідають, що після них відчувають себе значно здоровішими та молодшими.

1 Верховна Рада

2 Президент