День волонтера. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

День волонтера.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

5 грудня в усьому світі відзначають День волонтера. За ініціативою Організації Об'єднаних Націй його святкують вже понад 30 років.

Це свято дає нам можливість виразити слова подяки людям, які постійно роблять добрі справи не чекаючи винагороди.

Одним з напрямків роботи територіального центру є залучення волонтерів - небайдужих до долі людей поважного віку та осіб з інвалідністю, до надання соціальних послуг або простого спілкування з людьми.
Наші волонтери допомагають організувати дозвілля підопічних, надають натуральну гуманітарну допомогу нужденним, сприяють у вирішенні різних питань. Приємно, що до числа волонтерів долучаються і самі підопічні - проводять майстер-класи для школярів, відвідують дитячі будинки та будинок престарілих.

Тож з нагоди цього приємного та "доброго" свята в територіальному центрі психологом проведено тренінгове заняття: "Єднаємо небайдужих!" на яке були запрошені найактивніші волонтери територіального центру та працівники, які найчастіше з ними співпрацюють.

З солодощами на наш захід завітав постійний волонтер територіального центру депутат міської ради Дериземля Андрій Васильович.
Щирі вітання та сердечна вдячність всім, хто своїми справами змінює цей світ на краще!