День Гідності та Свободи! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 70

День Гідності та Свободи!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21 листопада 2017 року в територіальному центрі з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи з працівниками та підопічними центру була проведена година історичної інформації: "Вільні творять - майбутнє"   .

День Гідності та Свободи - свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-14 років).

Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…".