День Героїв Небесної Сотні. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

День Героїв Небесної Сотні.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

20 лютого 2018 року в територіальному центрі, за участі голови Деснянської районної у м.Чернігові ради Грецького Володимира Миколайовича, працівників та підопічних центру, відбулась година історичної інформації, присвячена трагічним подіям, що сталися, цього ж дня 2014 року.

Цей день увійшов в історію українського народу як День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні в знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею»

104 Героям Небесної Сотні Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героїв України.

Герої не вмирають!