Що таке деменція? Які її симптоми? Хто знаходиться в зоні ризику? — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради


Структура порталу  

   


Що таке деменція? Які її симптоми? Хто знаходиться в зоні ризику?

Відповіді на ці та інші питання, повязані з проблемами деменції, отримали керівники територіальних центрів Деснянського та Новозаводського районів м.Чернігова, під час роботи Міжнародної практичної конференції "Актуальні проблеми деменції у ХХІ столітті: зарубіжний та вітчизняний досвід", яка відбулась 19-20 квітня 2018 року в Національній академії наук України (м.Київ).

Учасниками конференції порушувались питання щодо підвищення якості життя людей з деменцією, їх соціально-медичного патронату. Обговорювались проблеми адаптації та соціалізації людей похилого віку у суспільстві. Також були розглянуті основні напрямки і методи роботи з людьми, які мають когнітивні порушення та особливості системи довгострокової допомоги людям похилого віку на основі принципів здорового старіння.

Представники МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель», «World Jewish Relief» (Великобританія), організації «Джойнт», України, Білорусі та Молдови ознайомили присутніх із сучасними підходами до проблеми деменції, особливостями та досвідом соціальної роботи з людьми похилого віку, які живуть з деменцією у зарубіжних країнах.

А ще, учасники конференції мали можливість прийняти участь у майстер-класах: «Танцювально-рухова терапія у роботі із людьми з деменцією та родичами», «Арт-терапія»: квіллінг, ліплення, розмальовки», «Ритміка та спів для поліпшення роботи мозку», «Паліативний догляд за пацієнтами», «Пісочна терапія у роботі з сім'єю», «Колажування та робота із метафоричними картами» та ін.
По завершенню заходу учасники отримали сертифікати, роздаткові матеріали та мали час для нетворкінгу.

Прочитано 36 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua