3 грудня в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 70


3 грудня в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі державні та міжнародні організації співпрацювати у проведенні заходів, що сприяють інформуванню громадськості та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство.

На обслуговуванні в територіальному центрі перебуває 585 осіб, які мають порушення здоров’я, що призвели до інвалідності. До 410 таких людей навідуються соціальні працівники допомагаючи з веденням домашнього господарства,  всіляко намагаються покращити їх обездолені життя, 175 осіб з інвалідністю перебувають на обслуговуванні інших відділень центру.

Для надання соціальних послуг людям з інвалідністю в територіальному центрі працюють спеціалісти: реабілітолог, психолог, юристконсульт, сестра медична з лікувальної фізкультури та масажу, сестра медична, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, швачка, взуттьовик, перукар, соціальні працівники та інші фахівці.

Недарма в народі кажуть: "Коли Бог забирає щось одне - то обов’язково дарує інше", достовірність даної приказки підтверджує виставка народно-прикладного мистецтва, представлена в територіальному центрі з нагоди відзначення дня людей з інвалідністю. Тут можна побачити вироби в різних техніках та різних жанрів. Краса, талант та оригінальність робіт просто заворожує. Традиційно директор територіального центру під час відкриття виставки вручила працівникам та найактивнішим майстриням грамоти та подяки.

Прочитано 72 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua