3 грудня в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю! — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   


3 грудня в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі державні та міжнародні організації співпрацювати у проведенні заходів, що сприяють інформуванню громадськості та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство.

На обслуговуванні в територіальному центрі перебуває 585 осіб, які мають порушення здоров’я, що призвели до інвалідності. До 410 таких людей навідуються соціальні працівники допомагаючи з веденням домашнього господарства,  всіляко намагаються покращити їх обездолені життя, 175 осіб з інвалідністю перебувають на обслуговуванні інших відділень центру.

Для надання соціальних послуг людям з інвалідністю в територіальному центрі працюють спеціалісти: реабілітолог, психолог, юристконсульт, сестра медична з лікувальної фізкультури та масажу, сестра медична, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, швачка, взуттьовик, перукар, соціальні працівники та інші фахівці.

Недарма в народі кажуть: "Коли Бог забирає щось одне - то обов’язково дарує інше", достовірність даної приказки підтверджує виставка народно-прикладного мистецтва, представлена в територіальному центрі з нагоди відзначення дня людей з інвалідністю. Тут можна побачити вироби в різних техніках та різних жанрів. Краса, талант та оригінальність робіт просто заворожує. Традиційно директор територіального центру під час відкриття виставки вручила працівникам та найактивнішим майстриням грамоти та подяки.

Прочитано 7 разів
   

СБУ

1 Верховна Рада

2 Президент

3 Державний реєстр виборців

4 Чернігівська ОДА

5 Чернігівська обласна рада

   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua