13 квітня 2018 року територіальний центр відсвяткував свій 26 день народженя. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

13 квітня 2018 року територіальний центр відсвяткував свій 26 день народженя.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

"З моменту створення територіальний центр зазнав значних змін: змінювалась назва установи її структура, штатна чисельність, впроваджувались нові види послуг, відкривались відділення, відбувалась їх реорганізація та скорочення, удосконалювались види та якість послуг. Та все ж головним як і в далекому 1992, так і сьогодні є опіка та піклування про найбільш вразливі верстви населення" - говорить директор територіального центру Носок Світлана Іванівна.

В даний час штатна чисельність працівників територіального центру становить 139 штатних одиниць.

У територіальному центрі функціонують такі структурні підрозділи:

• апарат територіального центру – 19 штатних одиниць;
  • відділення соціальної допомоги вдома – 106 штатних одиниць;
  • відділення денного перебування – 6 штатних одиниць;
  • відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – 8 штатних одиниць.

Територіальним центром надається комплекс соціальних послуг, таких як:

• догляд вдома (соціально – побутові послуги за місцем проживання від соціальних робітників);
  • денне перебування (спостереження за станом здоров’я, послуги з масажу, лікувальної фізкультури, тощо);
  • соціальна адаптація (організація дозвілля, концертних програм, зустрічей, майстер-класів та ін.);
  • соціально – економічні (у формі надання адресної натуральної допомоги);
  • психологічна підтримка,
  • консультування,
  • представництво інтересів,
  • транспортні послуги.

З нагоди відзначеня 26 річниці створення територіального центру учасниками клубу "Співуча родина", який функціонує при відділенні денного перебування, була проведена концертна програма у стилі 90-х років.