Структура порталу  

   


Координаційний комітет районної у місті ради погодив питання порядку денного 3-ї сесії Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання

5 травня 2016 року в Деснянській районній у місті Чернігові раді відбулося засідання координаційного комітету районної у місті ради сьомого скликання за участю заступника голови районної у місті ради Родикової Марії Вадимівни, голів постійних комісій, голів депутатських фракцій.

На засіданні координаційного комітету районної у місті ради погоджено перелік питань порядку денного третьої сесії районної у місті ради сьомого скликання, яка відбудеться 12 травня 2016 року о 10 годині у великому залі засідань районної у місті ради (м. Чернігів, проспект Перемоги, 141).

З відповідним розпорядженням голови Деснянської районної у місті Чернігові ради Грецького Володимира Миколайовича можна на ознайомитись на офіційному WEB-сайті районної у місті ради.

Заступник голови районної у місті ради Родикова Марія Вадимівна висловила побажання депутатам ознайомитись з запропонованими проектами рішень та плідно опрацювати всі матеріали сесії під час проведення засідань постійних комісій районної у місті ради.

Прочитано 435 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua