Структура порталу  

   

Графік прийому виборців депутатами Деснянської районної у місті Чернігові ради

Прийом виборців

депутатами Деснянської районної у місті Чернігові ради

сьомого скликання

АВРАМЕНКО Сергій Васильович

проспект Перемоги, 141, каб.113.

з 10.00 до 12.00 год.

третій четвер місяця

 

АНОПРІЄНКО Андрій Вікторович

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 15.00 до 17.00 год.

перший четвер місяця

 

АТРОЩЕНКО Віктор Григорович

вулиця Гонча, 23, каб. 207.

з 10.00 до 16.00 год.

щосереди

 

БЕНЬКО Олена Романівна

вулиця Магістратська, 13.

з 9.00 до 17.00 год.

щоденно крім вихідних та святкових

 

БИХОВЕЦЬ Тетяна Миколаївна

проспект Перемоги, 141, каб.113.

з 11.00 до 13.00 год.

третій вівторок місяця

 

БІЧУРИН Антон Юрійович

проспект Перемоги, 141, каб.113.

з 10.00 до 12.00 год.

четвертий четвер місяця

 

БОКЛАГ Світлана Петрівна

вулиця 1 Травня, 168, каб. 500,

з 16.00 до 17.00 год.

четверта середа місяця

 

БОРИСЕНКО Інеса Віталіївна

вулиця Курсанта Єськова, 8А, каб. 89.

з 11.00 до 14.00 год.

четверта середа місяця

 

БУЛАХ Валерій Анатолійович

проспект Перемоги, 141, каб. 113.

з 10.00 до 12.00 год.

друга середа місяця

 

ВАСКОВА Тетяна Миколаївна

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 15.00 до 17.00 год.

третій вівторок місяця

 

ВОЛКОВ Андрій Анатолійович

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 15.00 до 17.00 год.

перший понеділок місяця

 

ГРЕЦЬКИЙ Володимир Миколайович

проспект Перемоги, 141, каб. 315.

з 10.00 до 13.00 год.

щосереди

 

ГУБАР Тарас Петрович

проспект Перемоги, 139, 10-й поверх,

за попередньою домовленістю

тел.: 0931520830

 

ЗУЙ Андрій Леонідович

проспект Перемоги, 141, каб.113.

з 10.00 до 12.00 год.

перший четвер місяця

 

КОНОНОВИЧ Юрій Дмитрович

проспект Перемоги, 141, каб.401. 

з 16.00 до 18.00 год.,

четверта середа місяця

 

КРИВОУС Наталія Віталіївна

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 15.00 до 17.00 год.

третій четвер місяця

 

КУЖЕЛЬНИЙ Сергій Андрійович

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 14.00 до 16.00 год.

перший вівторок місяця

 

КУХАР Ольга Олексіївна

вулиця Коцюбинського, 49-А, каб. 116.

з 11.00 до 16.00

четверта середа місяця

 

ЛЕОНЕНКО Андрій Володимирович

проспект Перемоги, 141, каб.113.

з 17.00 до 19.00 год.

третя середа місяця

 

МАЛЕЦЬ Людмила Іванівна

вулиця Шевченка, 93, каб. 17.

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

 

МИХАЙЛОВ Олег Анатолійович

вулиця Івана Мазепи, 48, каб. 303.

з 10.00 до 18.00 год.

щоденно крім вихідних та святкових

 

ОЛЕКСІЄНКО Володимир Миколайович

вулиця Гонча, 23, каб. 207.

з 12.00 до 14.00 год.

четверта середа місяця

 

ПИСКУН Вікторія Михайлівна

 за домовленістю

тел.: 0731592272

ПОЛУЯН Ігор Віталійович

 

вулиця Шевченка, 187, кабінет завхоза

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

 

ПУШЕНКО Сергій Миколайович

проспект Перемоги, 141, каб.401.

за попередньою домовленістю

093-571-29-06

 

РОДИКОВА Марія Вадимівна

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 10.00 до 13.00 год.

щоп’ятниці

 

РОМАНОВА Тетяна Олександрівна

вулиця Коцюбинського, 49-А, каб.116.

з 16.00 до 18.00 щосереди

0976067096 http://romanowa.pp.ua/

 

РУСІН Олег Володимирович

проспект Миру, 116-А, каб. 205.

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

 

СЕМЕШКО Роман Олексійович

проспект Миру, 247-А.

з 14.00 до 18.00 год.

щоп’ятниці

 

СЕНЬКОВИЧ Андрій Миколайович

вулиця Рокоссовського, 37, кв. 167.

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

 

СЕРГІЄНКО Тетяна Анатоліївна

вулиця Магістратська, 13.

з 16.00 до 18.00 год.

четверта середа місяця

 

СКУМІН Микола Григорович

вулиця Гетьмана Полуботка, 8-А.

Чернігівська міська кредитна спілка

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

 

СТЕЦЕНКО Інна Вячеславівна

проспект Перемоги, 141, каб. 313.

з 15.00 до 17-00 год.

другий четвер місяця

 

СТЕЦЕНКО Сергій Федорович

вулиця Магістратська, 13.

з 16.00 до 18.00 год.

щоденно

 

СУШКОВА Тетяна Миколаївна

вулиця Савчука, 13, каб. 307.

з 10.00 до 15.00 год.

четверта середа місяця

 

ХАЛИМОН Сергій Іванович

вулиця Гонча, 34, каб. 37.

з 15.00 до 16.00. год.

третій четвер місяця

 

ШВИДКИЙ Олег Васильович

вулиця Коцюбинського, 69-А, кв.18.

з 11.00 до 18.00 год. тел. 77-85-90

остання середа місяця

 

ШЕКЕРА Марина Сергіївна

вулиця П’ятницька, 49.

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

 

ЯКОВЧУК Олена Миколаївна

вулиця Гетьмана Полуботка, 14

2 поверх (кабінет директора)

з 17.00 до 19.00 год.

четверта середа місяця

   

СБУ

1 Верховна Рада

2 Президент

3 Державний реєстр виборців

4 Чернігівська ОДА

5 Чернігівська обласна рада

   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua