Структура порталу  

   


ДЕПУТАТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ ЧЕРНІГОВІ РАДИ

Інформація про присутність депутатів на пленарних засіданнях

 

Прізвище, ім’я по батькові

Дата народження

Суб’єкт висування

Посада

в раді

АВРАМЕНКО

Сергій Васильович

26.03.1965

Політична Партія "Опозиційний блок"

Член постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

АНОПРІЄНКО

Андрій Вікторович

23.09.1973

Політична партія "Наш край"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

АСКЕРОВ

Юніс Рагімович

16.07.1984

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

АТРОЩЕНКО

Віктор Григорович

25.05.1983

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Член постійної комісії з питань фінансів та бюджету,соціально-економічного розвитку району

БЕНЬКО

Олена Романівна

02.04.1982

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

БИХОВЕЦЬ

Тетяна Миколаївна

04.01.1984

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району

БІЧУРИН

Антон Юрійович

16.07.1995

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району

БОКЛАГ

Світлана Петрівна

02.11.1971

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член постійної комісії з питаньсоціального захисту населення

БОРИСЕНКО

Інеса Віталіївна

02.01.1983

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

БУЛАХ

Валерій Анатолійович

12.10.1980

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

ВАСКОВА

Тетяна Миколаївна

10.10.1979

Політична партія "Наш край"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

ВОЛКОВ

Андрій Анатолійович

01.07.1979

Політична партія "Наш край"

Голова постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району

ГРЕЦЬКИЙ

Володимир Миколайович

10.12.1961

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Голова районної у місті ради

ГУБАР

Тарас Петрович

15.03.1988

Політична Партія "Опозиційний блок"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

ЗУЙ

Андрій Леонідович

29.05.1993

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

КОНОНОВИЧ

Юрій Дмитрович

21.04.1983

Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс)

Член постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району

КРИВОУС

Наталія Віталіївна

05.04.1975

Політична партія "Наш край"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

КУЖЕЛЬНИЙ

Сергій Андрійович

26.02.1997

Політична партія "Наш край"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

ЛЕОНЕНКО

Андрій Володимирович

17.05.1982

Радикальна Партія Олега Ляшка

Голова постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

МАЛЕЦЬ

Людмила Іванівна

08.06.1976

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

МИХАЙЛОВ

Олег Анатолійович

09.01.1991

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

ОЛЕКСІЄНКО

Володимир Миколайович

03.09.1966

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Голова постійної комісії з питань соціального захисту населення

img448

ПИСКУН

Вікторія Михайлівна

10.03.1978

Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс)

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

ПОЛУЯН

Ігор Віталійович

14.12.1978

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району

ПУШЕНКО

Сергій Миколайович

20.05.1976

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

РОДИКОВА

Марія Вадимівна

01.08.1988

Політична партія "Наш край"

Заступник голови районної у місті ради

РОМАНОВА

Тетяна Олександрівна

28.11.1988

Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс)

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

РУСІН

Олег Володимирович

01.08.1963

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

СЕМЕШКО

Роман Олексійович

21.07.1976

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

СЕНЬКОВИЧ

Андрій Миколайович

12.12.1978

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району

СЕРГІЄНКО

Тетяна Анатоліївна

23.05.1970

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

СКУМІН

Микола Григорович

29.07.1963

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Член постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

СТЕЦЕНКО

Інна Вячеславівна

18.06.1972

Політична партія "Наш край"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

СТЕЦЕНКО

Сергій Федорович

04.04.1987

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

СУШКОВА

Тетяна Миколаївна

22.11.1965

Політична Партія "Опозиційний блок"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

ТКАЧЕНКО

Олександр Андрійович

23.12.1964

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

ХАЛИМОН

Сергій Іванович

16.06.1976

Політична партія "Громадянська позиція"

Голова постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

ШВИДКИЙ

Олег Васильович

09.12.1961

Політична партія "Наш край"

Член постійної комісії питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку

ШЕКЕРА

Марина Сергіївна

26.04.1987

Політична партія "Громадянська позиція"

Член постійної з питань житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою

ЯКОВЧУК

Олена Миколаївна

21.03.1972

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

ЯШНІКОВ

Віталій Володимирович

30.09.1962

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член постійної комісії з питань соціального захисту населення

Прочитано 4081 разів
   

СБУ

1 Верховна Рада

2 Президент

3 Державний реєстр виборців

4 Чернігівська ОДА

5 Чернігівська обласна рада

   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua