Звертаємо увагу, що з 1 липня 2018 року в Україні зріс прожитковий мінімум. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   


Звертаємо увагу, що з 1 липня 2018 року в Україні зріс прожитковий мінімум.

Звертаємо увагу, що з 1 липня 2018 року в Україні зріс прожитковий мінімум.

Згідно статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 липня прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність у розрахунку на місяць на одну особу складає 1435,00 грн.

Відповідно до п. 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога для осіб з інвалідністю призначається у таких розмірах:

для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю – 130 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

для осіб з інвалідністю II групи – 115 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

для осіб з інвалідністю III групи – 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Таким чином, з 1 липня 2018 року розмір допомоги складає:

для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю – 1865,50 грн.;

для осіб з інвалідністю II групи – 1650,25 грн.;

для осіб з інвалідністю III групи – 1435,00 грн.

У зв’язку з цим, управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради було проведено перерахунок призначеної допомоги внутрішньо переміщеним особам до відповідних розмірів.

Прочитано 27 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua