Зміни до Порядку виплати, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 року № 15 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» затверджено зміни, що сприятимуть поліпшенню соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, а саме  передбачено підвищення розміру щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг:

- для осіб, які отримують пенсію, та дітей – 1000,00 гривень на одну особу (члена сім’ї);

- загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3000,00 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, - 3400,00 гривень, для багатодітної сім’ї – 5000,00 гривень.