Уряд вніс зміни до низки постанов щодо обліку та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Управляння праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради звертає увагу внутрішньо переміщених осіб, що 14.12.2016 року Уряд вніс зміни до низки постанов щодо обліку та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, до Порядку оформлення та видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (постанова Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509), Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, (постанова Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505), Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (постанова Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365, постанова Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637) та Правил реєстрації місця проживання, (постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207).

Реалізація прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 964 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету МіністріУкраїни” сприятиме спрощенню процедури обліку внутрішньо переміщених осіб, удосконаленню процедури призначення (відновлення) соціальних виплат таким особам, урахуванню потреб осіб з інвалідністю та осіб, які потребують стороннього догляду, врегулюванню питань реєстрації місця перебування внутрішньо переміщених осіб і як наслідок - підвищенню рівня їх соціального захисту. Зміни набули чинності 22.12.2016 року.