До відома внутрішньо переміщених осіб. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 70

До відома внутрішньо переміщених осіб.

Звертаємо увагу, що з 1 грудня 2017 року в Україні зріс прожитковий мінімум.

Згідно статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 грудня прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність у розрахунку на місяць на одну особу складає 1373,00 грн.

Відповідно до п. 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога для осіб з інвалідністю призначається у таких розмірах:

для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю – 130 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

для осіб з інвалідністю II групи – 115 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

для осіб з інвалідністю III групи – 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Таким чином, з 1 грудня 2017 року розмір допомоги складає:

для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю – 1784,90 грн.;

для осіб з інвалідністю II групи – 1578,95 грн.;

для осіб з інвалідністю III групи – 1373,00 грн.

У зв’язку з цим, управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради було проведено перерахунок  призначеної допомоги внутрішньо переміщеним особам до відповідних розмірів.