23 травня 2018 року відбулася зустріч голови районної у місті ради В.М. Грецького з мешканцями приватного сектору району. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

23 травня 2018 року для мешканців будинків № 215-221, 214-308 по проспекту Миру, що відносяться до меж вуличного комітету № 33 головою якого є Жидок Людмила Олексіївна, голова районної у місті ради Грецький Володимир Миколайович, начальник управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Максименко Валентина Михайлівна та  завідувач відділу соціально-економічного розвитку, архітектури та благоустрою району районної у місті ради Шикін Віктор Степанович провели виїзний прийом.

Мешканцями даних будинків було піднято ряд питань, а саме:

- відмовлення від призначення субсидій;

- встановлення урн для сміття за зупинках громадського транспорту;

- проведення центральної каналізації;

- ремонту сходів на зупинці громадського транспорту «Обласна лікарня»;

- ремонту тротуару від лікарні УМВС до виїзду з міста, тощо.

Зустріч пройшла в діловій обстановці.