Щодо Порядку виплати грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 38 (зі змінами) затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлення особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та /або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року (далі – Порядок).

Одноразова грошова допомога особам, яких було позбавлено особистої свободи, виплачується у розмірі 100 тис. гривень.

Відповідно до Порядку допомога виплачується особам, які включені до переліку осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи, внаслідок дій незаконних збройних формувань та /або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року.

Для виплати допомоги необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченко, 44 у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення, з заявою, в якій зазначаються реквізити рахунка у банку, на який перераховується допомога.

До заяви додаються:

- копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.