Про надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 повідомляємо, що Дочірнє підприємство «Південь-курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» включений до переліку закладів, надавачів послуг із психологічної реабілітації та відповідає вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації згідно Наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 року № 597.

Санаторій «Орізонт» знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 1-А, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780.

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, 44, каб. 2. Телефон для довідок 670-853.