Про надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   


Про надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 повідомляємо, що Дочірнє підприємство «Південь-курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» включений до переліку закладів, надавачів послуг із психологічної реабілітації та відповідає вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації згідно Наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 року № 597.

Санаторій «Орізонт» знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 1-А, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780.

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради за адресою: вул. Шевченка, 44, каб. 2. Телефон для довідок 670-853. 

Прочитано 37 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua