Проведено пленарне засідання 12 сесії районної у місті ради сьомого скликання. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Проведено пленарне засідання 12 сесії районної у місті ради сьомого скликання.

22 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної у місті ради (проспект Перемоги, 141) відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання.

З першого питання порядку денного заступник голови Деснянської районної у місті Чернігові виборчої комісії Базар Оксана Василівна оголосила постанову виборчої комісії щодо визнання обраним депутатом від Чернігівської міської організації Політичної партії «ДемАльянс» (Демократичний Альянс) Богомаз Максима Олександровича.

Після поздоровлення новообраного депутата представниками депутатського корпусу було розглянуто ще ряд питань, а саме:

• Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 10 грудня 2015 року № 10-1/VII «Про обрання постійної комісії з питань соціального захисту населення» зі змінами (№ 1-10/VII).
  • Про виконання районного у місті бюджету за 9 місяців 2017 року.
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 28 грудня 2016 року № 8-6/VII «Про районний у місті бюджет на 2017 рік» зі змінами
    (№ 2-7/VII, 3-8/VII, 4-10/VII, 3-11/VII).
  • Про присвоєння голові районної у місті ради рангу посадової особи місцевого самоврядування.
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 30 грудня 2015 року № 7-2/VII «Про Почесну грамоту Деснянської районної у місті Чернігові ради».
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 10 грудня 2015 року № 14-1/VII «Про структуру, загальну чисельність виконавчих органів Деснянської районної у місті Чернігові ради, витрати на їх утримання» зі змінами (№ 4-3/VII, 5-11/VII).
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 30 грудня 2015 року № 2-2/VII «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті районної у місті ради» зі змінами (№4-7/VII)
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 28 вересня 2016 року № 6-5/VII «Про структуру та штатну чисельність працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради».
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 28 вересня 2016 року № 4-5/VII «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради».
  • Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 30 грудня 2015 року № 12-2/VII «Про Положення про структурні підрозділи Деснянської районної у місті Чернігові ради» зі змінами (№ 4-11/VII).
  • Про встановлення додаткових до передбачених законодавством гарантій щодо соціального захисту окремих категорій громадян.
  • Про надання пільг Почесному громадянину міста Чернігова.
  • Про Програму соціально-економічного розвитку Деснянського району міста Чернігова на 2018 рік.
  • Про Програму надання деяких пільг, передбачених чинним законодавством України, на 2018-2020 роки.
  • Про Програму надання соціальних послуг на 2018-2020 роки.
  • Про Програму встановлення додаткових до передбачених законодавством гарантій щодо соціального захисту окремих категорій громадян на 2018-2020 роки.
  • Про Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Деснянського району міста Чернігова, здійснення представницьких та інших заходів на 2018-2020 роки.
  • Про Програму надання допомоги на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, не зареєстровані, як приватні підприємці на 2018 – 2020 роки.
  • Про Програму сприяння діяльності вуличних комітетів у Деснянському районі міста Чернігова на 2018-2020 роки.
  • Про районний у місті бюджет на 2018 рік.
  • Про орієнтовний план роботи районної у місті ради на 2018 рік.
  • Інформація про розгляд звернення Деснянської районної у місті Чернігові ради до Чернігівського міського голови Атрошенка В.А. (щодо реалізації у місті Чернігові масштабного інфраструктурного проекту «Централізована каналізація у приватному секторі міста Чернігова на 2018-2025 роки» за рахунок міського бюджету).
  • Про звернення Деснянської районної у місті Чернігові ради до Президента України та Голови Верховної Ради України.
  • Про звернення Деснянської районної у місті Чернігові ради до Чернігівського міського голови Атрошенка В.А.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання Скуміна М.Г.
  • Різне.

На пленарному засіданні були присутні члени виконавчого комітету районної у місті ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної у місті ради.

Зі списком депутатів присутніх на пленарному засіданні можна ознайомитись за посиланням.