Проведено інформаційно-роз’яснювальну лекцію стосовно призначення житлових субсидій домогосподарствам району за новими правилами. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

28 листопада 2018 року о 15-00 годині в залі засідань районної у місті ради для голів вуличних комітетів, депутатів ради та мешканців району начальник управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради Максименко Валентина Михайлівна провела інформаційно-роз’яснювальну лекцію стосовно призначення житлових субсидій домогосподарствам району за новими правилами.

На всі питання, які задавались присутніми, були надані вичерпні відповіді.