Координаційний комітет районної у місті ради погодив питання порядку денного 14-ї сесії Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

8 червня на засіданні координаційного комітету під керівництвом заступника голови районної у місті ради Родикової Марії Вадимівни погоджено питання порядку денного 14-ї сесії Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання.

До порядку денного даної сесії включено 16 питань, підготовлених структурними підрозділами районної у місті ради. Пленарне засідання відбудеться 20 червня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної у місті ради (м. Чернігів, проспект Перемоги, 141).

Протягом тижня напередодні пленарного засідання працюватимуть постійні депутатські комісії. Заступник голови районної у місті ради Родикова Марія Вадимівна висловила побажання депутатам плідно опрацювати матеріали під час проведення засідань постійних комісій районної у місті ради.