Координаційний комітет районної у місті ради погодив питання порядку денного 12-ї сесії Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

15 грудня на засіданні координаційного комітету під керівництвом заступника  голови районної у місті ради Родикової  Марії Вадимівни погоджено питання порядку денного 12-ї сесії Деснянської районної у місті Чернігові ради сьомого скликання.

До порядку денного даної сесії включено 24 питання, підготовлених структурними підрозділами районної у місті ради. Пленарне засідання відбудеться 22 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної у місті ради (м. Чернігів, проспект Перемоги, 141).

З розпорядженням голови Деснянської районної у місті Чернігові ради «Про скликання дванадцятої сесії районної у місті ради сьомого скликання» можна на ознайомитись на офіційному WEB-порталі районної у місті ради.

Протягом тижня напередодні пленарного засідання працюватимуть постійні депутатські комісії. Заступник голови районної у місті ради Родикова Марія Вадимівна висловила побажання депутатам плідно опрацювати матеріали під час проведення засідань постійних комісій районної у місті ради.