Проведено засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

21 листопада 2018 року о 14-30 відбулось засідання районної тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Членами комісії було детально проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках району станом на 01.11.2018 року.

Заслухано звіт директора ДП «171 Чернігівський ремонтний завод» Манойла Г.М. стосовно причин виникнення та перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також звіт  генерального директора ПрАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» Проскурняка Я.І. з питань виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством рівня.

В ході засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.