Проведено засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

20 грудня 2017 року о 14-30 відбулось засідання районної тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Членами комісії було детально проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та виконання графіків її погашення на підприємствах-боржниках району станом на 01.12.2017 року.

В ході співбесіди з керівниками ЧФ «Чернігівцивільпроектреконструкція» ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» та ДП «171 Чернігівський ремонтний завод» обговорено ситуацію, що склалась на підприємствах, причини, що призводять до виникнення заборгованості, а також заходи, які вживаються для її погашення та недопущення виникнення нових боргів. Розглянуто лист керівника ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» щодо стану та перспектив погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Членами комісії детально проаналізовано стан справ на кожному підприємству та надано рекомендації і пропозиції щодо погашення заборгованості.