Проведено засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

20 червня 2018 року о 14-30 відбулось засідання районної тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Членами комісії було детально проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та виконання графіків її погашення на підприємствах-боржниках району станом на 01.06.2018 року.

Заслухано звіт керівника «209 Управління начальника робіт» Кутового В.К. щодо перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

В ході засідання членами комісії прийнято відповідні рішення.