08.06.2018 року відбулося засідання комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   


08.06.2018 року відбулося засідання комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги.

08.06.2018 року на засіданні комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги було розглянуто 209  cправ громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення (відновлення) соціальних виплат відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” від 01 червня 2000 року №1767- ІІІ, Положення про призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету від 21 жовтня 1995 р. № 848 (зі змінами та доповненням), Постанови Кабінету Міністрів України “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” від 29.01.2003 року № 117, Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем фактичного проживання/перебування затверджених постановою Кабінету Міністрів України “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” від 08.06.2016 року № 365.

За рішенням комісії призначено житлову субсидію:

115 домогосподарствам  у складі яких є особи, які зареєстровані, але фактично проживають за іншою адресою.

45 домогосподарствам призначена житлова субсидія на понаднормову  площу житла.

12 домогосподарствам, в яких особи не зареєстровані, але фактично проживають у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла.

Відмовлено в призначенні субсидії 1 домогосподарству на понаднормову площу житла.

1 домогосподарству  відмовлено в призначенні субсидії,  в яких  будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб здійснив купівлю або оплатив послуги (одноразово) на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис.грн;

1 домогосподарству відмовлено в призначенні субсидії, будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років.

Призначено соціальні виплати 27  особам, які перебувають на обліку в Єдиній інформаційній базі даних  про внутрішньо  переміщених осіб.  

Припинено соціальні виплати 4 особам, яка перебуває на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо  переміщених осіб.            

Внесено до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання – 3  сім’ї.

Прочитано 42 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua