Інформація про засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

29 травня 2018 року відбулось планове засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення. Відповідно до порядку денного було розглянуто наступні питання:

1.Про стан виробничого травматизму за підсумками І кварталу 2018 року.

2.Стан невиробничого травматизму за підсумками І кварталу 2018 року.

3.Про стан побутового травматизму, профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності серед вихованців та учнів навчально-виховних закладів, підпорядкованих управлінню освіти Чернігівської міської ради.

4.Про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в місті Чернігові за І квартал 2018 року.

В ході засідання членами комісії було прийнято відповідні рішення.