Інформація про роботу відділу державних соціальних інспекторів та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Головний державний соціальний інспектор та державні соціальні інспектори перевіряють  достовірність і повноту інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сімей, що звертаються за призначенням соціальних допомог та субсидій, аналізують правильність призначення державної соціальної допомоги громадянам, які внаслідок недостатньої  матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Станом на  1 грудня 2017 року працівниками відділу державних соціальних інспекторів та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів  управління праці та соціального захисту населення з початку поточного року було здійснено 55009 перевірок по особових справах заявників.

З початку 2017 року було надано запити по 36764 особових справах до різних установ та організацій.

Також було проведено  перевірку по 20738 особових справах щодо інформації про зміни у складі сімей заявників, зареєстрованих у будинках  КП «Деснянське», ЖЕК-13 Чернігівської міської ради, ТЕЦ” ТОВ фірма “Технова”, КП «Новозаводське», КП «Чернігівводоканал», «ОЖБК» за результатами перевірки порушень не виявлено.

З початку 2017 року з метою з’ясування матеріального стану для прийняття об’єктивного рішення про призначення або відмову в призначенні всіх видів державної соціальної допомоги, було складено 4223 актів обстеження матеріально-побутових умов.