Структура порталу  

   

pravo Статтею 7 законопроекту № 2000 „Про Державний бюджет на 2020 рік», прийнятого Верховною Радою України у другому читанні в цілому встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2020 року – 2027 грн, з 1 липня – 2118 грн, з 1 грудня – 2189 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років: з 1 січня – 1779 грн, з 1 липня – 1859 грн, з 1 грудня - 1921 грн...
pravo Кабінет Міністрів України 20 жовтня 2019 року затвердив постанову № 878, якою вносяться зміни до порядку призначення житлових субсидій:
1. Дитячим будинкам сімейного типу за рішенням комісії надано право отримувати субсидію на понаднормову площу житла (не більш як на 50 відсотків).
2. На призначення житлової субсидії не впливає:
наявність причепа, навіть якщо з дати його випуску не минуло 5 років;...
Блокнот 02.12.2019 р.
Нарада керуючого справами виконкому з керівниками виконавчих органів Деснянської районної у місті Чернігові ради з організаційних, кадрово-юридичних та господарських питань.
Деснянська районна у місті Чернігові рада.
Відп. Яковенко О.М., 08.30 год., кім.312.
Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день є нагадуванням про необхідність для сучасного людства зупинити розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІДу.
ВІЛ-інфекція – це соціально небезпечне інфекційне захворювання, що розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини. Потрапляючи до організму та розмножуючись, він руйнує імунну систему, яка відповідає за боротьбу з інфекціями. З часом у ВІЛ-інфікованої людини знижується здатність чинити опір...
У Деснянському районі міста Чернігова проживає 24 тисячі дітей. На жаль, 220 із них є дітьми-сиротами або позбавленими батьківського піклування. З них 194 виховуються в сім’ях, але 26 перебувають у школах-інтернатах, реабілітаційних центрах, лікарнях, ліцеях, коледжах. Контроль за умовами проживання і виховання таких дітей здійснює Служба у справах дітей районної у місті ради.
Про роботу цієї служби 26 листопада на міській розширеній щотижневій нараді звітував голова Деснянської...
Відповідальність за порушення цієї норми є передбачена КУпАП: «Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок з степовою , водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов дозволу тягне за собою накладання штрафу...
DSC00177 26 листопада 2019 року адміністративна комісія розглянула 7 справ за порушення адміністративного законодавства.
За наслідками розгляду адміністративних справ, які надійшли комісії, 5 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, 2 особам винесено усне зауваження у зв’язку з малозначністю правопорушення.
Блокнот25.11.2019 р.
Нарада керуючого справами виконкому з керівниками виконавчих органів Деснянської районної у місті Чернігові ради з організаційних, кадрово-юридичних та господарських питань.
Деснянська районна у місті Чернігові рада.
Відп. Яковенко О.М., 08.30 год., кім.312.
DSC03385 22.11.2019 року на засіданні комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги було розглянуто 133  cправи громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення (відновлення) соціальних виплат відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” від 01 червня 2000 року №1767- ІІІ, Положення про призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива...

DSC03075 20 листопада 2019 року о 14-30 відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Членами комісії було детально проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках району станом на 01.11.2019 року...
DSC0017719 листопада 2019 року адміністративна комісія розглянула 2 справи за порушення адміністративного законодавства.

За наслідками розгляду адміністративних справ, які надійшли комісії, 2 особи притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

pravo Відповідно до Закону України “Про волонтерську діяльність”, прийнятого Верховною Радою 19 квітня 2011 року, “волонтерська діяльність – добровільна, безкорислива, соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами та волонтерськими організаціями шляхом надання волонтерської допомоги. Волонтерська допомога – роботи та послуги, що безоплатно виконуються та надаються волонтерами...
Блокнот 18.11.2019 р.
Нарада керуючого справами виконкому з керівниками виконавчих органів Деснянської районної у місті Чернігові ради з організаційних, кадрово-юридичних та господарських питань.
Деснянська районна у місті Чернігові рада.
Відп. Яковенко О.М., 08.30 год., кім.312.
pravoЩороку 3 грудня відзначається міжнародний день людей з особливими потребами.
Управління праці та соціального захисту населення та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради в межах своїх повноважень постійно здійснюють соціальну підтримку людей з інвалідністю...
DSC03890 Розглянуті питання:
3 - про визначення участі батьків у вихованні дітей;
2 - про визначення місця проживання дітей;
1 - про надання до суду висновку щодо визначення місця проживання дитини;
7 - про надання до суду висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав...
   

СБУ

1 Верховна Рада

2 Президент

3 Державний реєстр виборців

4 Чернігівська ОДА

5 Чернігівська обласна рада

   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua