Структура порталу  

   

DSC0307517 квітня 2019 року о 14-30 відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглядалися питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України підприємствами, організаціями установами району,інші питання. Членами комісії детально проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та виконання графіків її погашення...

Відповідальність за порушення цієї норми є передбачена КУпАП: «Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок з степовою , водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов дозволу тягне за собою накладання штрафу...
pravoДопомога призначається і виплачується громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні.
Призначення і виплата допомоги здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги...
DSC0368716 квітня 2019 року адміністративна комісія розглянула 9 справ за порушення адміністративного законодавства.

За наслідками розгляду адміністративних справ, які надійшли комісії, на 5 осіб накладене стягнення у вигляді штрафу, 4 особи звільнено від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю правопорушення.

28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці –  це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою і бізнесом...
Блокнот15.04.2019 р.
Нарада керуючого справами виконкому з керівниками виконавчих органів Деснянської районної у місті Чернігові ради з організаційних, кадрово-юридичних та господарських питань.
Деснянська районна у місті Чернігові рада.
Відп. Яковенко О.М., 08.30 год., кім.312.
DSC0337512.04.2019 року на засіданні комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги було розглянуто 72 cправи громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення (відновлення) соціальних виплат відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” від 01 червня 2000 року №1767- ІІІ, Положення про призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива...
DSC03890Розглянуті питання:
2 - про визначення участі батьків у вихованні дітей;
2 - про визначення місця проживання дітей;
4 - про надання до суду висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав...
DSC036879 квітня 2019 року адміністративна комісія розглянула 6 справ за порушення адміністративного законодавства.

За наслідками розгляду адміністративних справ, які надійшли комісії, на 3 осіб накладене стягнення у вигляді штрафу, 3 особи звільнено від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю правопорушення.

soszahЗ цією метою здійснюються обстеження стану організації роботи з охорони праці, проводиться моніторинг стану виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях району.
Робота спеціалістів відділу праці та соціально-трудових відносин управління спрямована на виконання заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.
Протягом 1 кварталу 2019 року проведено 12 обстежень ...
Блокно08.04.2019 р.
Нарада керуючого справами виконкому з керівниками виконавчих органів Деснянської районної у місті Чернігові ради з організаційних, кадрово-юридичних та господарських питань.
Деснянська районна у місті Чернігові рада.
Відп. Яковенко О.М., 08.30 год., кім.312.
З 01 по 30 квітня 2019 року проводиться ХIV Всеукраїнська благодійна  акція під гаслом «Дитяче серденько, живи», метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих обласних лікарень України.
За більш детальною інформацією необхідно звернутись до відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради ...
DSC0338505.04.2019 року на засіданні комісії по призначенню усіх видів державної соціальної допомоги було розглянуто 104  cправи громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення (відновлення) соціальних виплат відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” від 01 червня 2000 року №1767- ІІІ, Положення про призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива...
DSC036872 квітня 2019 року адміністративна комісія розглянула 6 справ за порушення адміністративного законодавства.

За наслідками розгляду адміністративних справ, які надійшли комісії, на 1 особу накладене стягнення у вигляді штрафу, 5 осіб звільнено від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю правопорушення.

Блокнот01.04.2019 р.
Особистий прийом громадян заступником голови районної у місті ради.
Деснянська районна у місті Чернігові рада.
Відп. Родикова М.В., з 10.00 до 13.00 год.,кім. 313.
Сторінка 1 із 71
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua