За приватизовані земельні ділянки земельний податок сплачують власники. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

Структура порталу  

   

05.07.2018

За приватизовані земельні ділянки земельний податок сплачують власники.

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу громадян – членів садівничих товариств на наступне. У разі, якщо земельні ділянки у садівничому товаристві приватизовані громадянами (членами садівничого товариства) і у таких громадян є документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то платником плати за землю є власники земельних ділянок, тобто самі громадяни, за виключенням тих, хто згідно зі ст.281 Податкового кодексу України має пільги щодо сплати земельного податку.  

Садівниче ж товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи землі загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва, і щодо яких члени товариства не оформили право власності на свою земельну ділянку.

Додамо, що нарахування фізичним особам сум податку за землю проводиться контролюючими органами, які до 1 липня поточного року надсилають платникові податкове повідомлення-рішення щодо сплати податку.

Прочитано 24 разів
   
© Деснянська районна у місті Чернігові рада рада.
© Електронна адреса: deadm@desn-rada.gov.ua