Роботодавці міста Чернігова на розвиток української армії внесли 68,7 млн гривень. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

13.08.2018

За сім місяців поточного року платниками міста Чернігова забезпечено надходження до бюджету 68,7 млн. грн військового збору. Порівняно з аналогічним періодом 2017 року сплата платежу зросла на 12,5 млн. гривень. Обєктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Приріст надходжень забезпечено за рахунок зростання обсягу виплат особам які перебувають у легальних трудових відносинах з роботодавцями міста, адже ставка військового збору не змінилась і складає 1,5% вiд об'єкту оподаткування.