Про сплату земельного податку за приватизовані земельні ділянки. — Офіційний веб-портал Деснянської районної у місті Чернігові ради

02.08.2018

Про сплату земельного податку за приватизовані земельні ділянки.

У рубриці «Корисне для платників податків» про сплату земельного податку за приватизовані земельні ділянки.

Також проінформую вас, в яких випадках платником податку є садівниче товариство, а в яких - власник ділянки.

Отже, громадяни – члени садівничих товариств є платниками земельного податку, тоді коли їх земельні ділянки приватизовані, і це підтверджено документами на право власності.

Садівниче ж товариство, є платником земельного податку за земельні ділянки, в тому разі,  коли члени товариства не оформили права власності на земельні ділянки, що входять до складу товариства.

Сплачує земельний податок товариство і за землі загального користування надані такому товариству для ведення садівництва. Нагадуємо, що нарахування фізичним особам сум податку за землю здійснюється контролюючими органами, про що платникові направляється податкове повідомлення.